Follow Us @fransaligelin

10.04.2016

She Was Pretty / 2015Geçen senenin harika dizilerinden biri, konusu çok guzel ve oyuncularda harika, dizinin sonunda biraz daha farkli beklerdim hizli bitmis gibi geldi ama yine de guzeldi :) 


Adı: She was Beautiful
Yönetmen: Jung Dae-Yoon
Senarist: Jo Sung-Hee
Kanal: MBC
Yayın Tarihi: 16 Eylül 2015 
Yayın Günleri ve Saati: 
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore

Oyuncular

Hwang Jung Eum: Dizide küçüklüğünde zengin bir ailenin güzel kızıyken , yayınevi sahibi olan babasının iflası üzerine zorluklar yaşayan, part time işlerde çalışmak zorunda kalan bir de babasından kalma genleri yüzünden güzelliğini kaybeden Kim Hye Jin'i canlandıracak. 

Park Seo Joon ise küçüklüğünde insanlarla iletişimi zayıf, kızlarla konuşmaktan dahi çekinen, görünümü iyi olmayan biriyken büyüyünce etkili biri olacak. Ve dergide çalışan bir yazar olacak. 

Choi Si Won: Derginin editörü olup, eğlenceli biri. Dışarıdan belli olmasa da içinde çok derin bir karakter. Kim Hye Jin ile önce dost olurken sonra ona aşık olacak. 


Go Jun Hee ise Kim Hye Jin'in en yakın arkadaşı olup bir otelde yönetici. Her zaman beğenilen, güzel bir kadınken Park Se Joon'un oynayacağı karakterle tanışır ve böylece arkadaşıyla aşk arasında kalacaktır. 


KONUSU: Park Se Joon küçüklüğünde çirkin görünümlü bir çocuk olup büyüdüğünde iyi, çekici bir görünüme kavuşan bir modeli oynayacak. Hwang Jung Eum'da eğer teklifi kabul ederse küçüklüğünde çok güzel bir çocuk olup bir yetişkin olduğunda çirkin olan bir kız olacak. Ve karakterin adı olan Kim Hye Jin bir gün çocukluk aşkıyla tekrar karşılaşacak...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder